Markalarımız ve Çözüm Ortaklarımız

Anasayfa » Markalarımız ve Çözüm Ortaklarımız

Flexitallic Group, yüksek kaliteli, yüksek değerli endüstriyel statik sızdırmazlık ürünleri imalatı ve tedarikinde uluslararası pazar lideri konumundadır. Satış ve coğrafi erişim temelinde The Flexitallic Group, endüstriyel contaların küresel tedarikçisi haline gelmiştir.1912’de ABD’de spiral sarımlı  contanın geliştiricisi olan Flexitallic bugün, Thermiculite® ve Sigma®,Change® gibi ürün malzemeleriyle yenilik geleneğini  sürdürmektedir.  Flexitallic imalat tesisleri, imalat lisansları ve dağıtım ağı (30 ülkede 750’nin üzerinde distribütör) ile global pazarda yer almaktadır.

Detay Sızdırmazlık 2017 yılı itibarı ile Flexitallic Türkiye distribütörü olmuş,geçmişten gelen tecrübelerini ,Flexitallic ile birleştirerek  en iyi kalitedeki ürünleri uygun fiyat politikası ve  ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

John Crane, 1917’de Crane Packing Company’nin kuruluşuna kadar uzanan güçlü bir mirasa sahiptir.  Ar-Ge ve stratejik yatırımlar yoluyla büyümeye olan şirketin ilgisi, 1998’de üç sızdırmazlık şirketinin-Sealol, Safematic ve Flexibox’un satın alınmasına yol açtı.   bünyeye dahil olan bu firmalar John Crane ürün yelpazesi ve  çözümlerini arttırmıştır.

 Detay Sızdırmazlık  2010 yılından bu yana John Crane  EgeBölge Distribütörü olarak mekanik salmastra ve sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir.